Systemy cieplne

Systemy fasadowe

Systemy fasadowe służą konstruowaniu przeszklonych elewacji budynków takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe itp. Używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu i komfortu dla użytkowników. Stanowią doskonałe narzędzie kształtowania współczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów. Największą popularnością cieszą się w tej grupie systemy słupowo-ryglowe, oferta rozwiązań fasadowych PONZIO obejmuje także całą gamę produktów o różnorodnej budowie i wyglądzie zewnętrznym, w tym także szereg rozwiązań indywidualnych.

Spośród fasad słupowo-ryglowych najbardziej zaawansowaną technologicznie konstrukcją firmy jest system PONZIO PF152HI PASSIVE. Zostało w nim zastosowane całkiem nowe podejście do kwestii budowy profili i akcesoriów odpowiadających za szczelność i izolacyjność termiczną oraz do technologii montażu fasady. Dzięki temu oferujemy produkt charakteryzujący jednymi z najwyższych parametrów technicznych wśród aluminiowych systemów fasadowych dostępnych na rynku, idealnie odpowiadający potrzebom budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Istotne miejsce w ofercie systemów fasadowych PONZIO zajmuje:

FASADA OKIENNA PONZIO PE78NHI z zaawansowanym systemem o trzykomorowej konstrukcji profili o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych oraz o wysokiej wytrzymałości profili, umożliwiającym wykonanie konstrukcji o dużych gabarytach.

FASADA STRUKTURALNA PF152ESG system przeznaczony do wykonywania lekkich ścian osłonowych i innych konstrukcji przestrzennych, z zewnątrz tworzy jednolitą, gładką ścianę szkła podzieloną pionowymi i poziomymi liniami.

FASADA Z OKNEM ZINTEGROWANYM PONZIO PF152IW system przeznaczony do wykonywania ścian słupowo-ryglowych lub ścian osłonowych z szkleniem strukturalnym, z możliwością wykonania okien otwieranych do wewnątrz.

FASADA SEGMENTOWA PONZIO PF173 system przeznaczony do wykonywania ścian osłonowych składających się z prefabrykowanych segmentów mocowanych do konstrukcji nośnej budynku, umożliwia montaż gotowych segmentów na elewacji.

Jesteśmy na rynku od 1997 roku

Zaufaj naszemu doświadczeniu

  • Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny
  • Szeroka gama produktów
  • Zawsze darmowa wycena i doradztwo
  • Ponad 25-letnia wiedza i doświadczenie
  • Silna pozycja na rynku w branży okiennej
  • 100% zadowolonych klientów