DRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI ZEWNĘTRZNE „WIKĘD”

Oferujemy Państwu Drzwi Zewnętrzne firmy „WIKED” w 5 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Do wytwarzania drzwi firma „WIKĘD” stosuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Ponadto drzwi doposażone są w technologiczne innowacje, które usprawniają, automatyzują proces ryglowania, dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowanie. Dzięki szerokiej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby stanowiły wizytówkę Waszego DOMU oraz zapewniły BEZPIECZEŃSTWO i CIEPŁO.

Kolekcje:

GLASS DESIGN bardzo atrakcyjna propozycja nowoczesnego wzornictwa. Kolekcję tę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdy detal. Szyba ze skrzydłem stanowi jedną płaszczyznę z obu stron.

GLASS LOFT to idealny przykład możliwości połączenia czarnej szyby na całej wysokości skrzydła z najnowszym wzorem tej kolekcji oraz indywidualnym wzorem.

GLASS FRONT    wyróżnia czarne szkło aplikowane jest bezpośrednio na pełne skrzydło drzwiowe dając realistyczny efekt przeszklenia.

WZORY KLASYCZNE świetnie sprawdzą się w klasycznym budownictwie, gdzie ceni się elegancję oraz ponadczasowe kształty.

Jesteśmy na rynku od 1997 roku

Zaufaj naszemu doświadczeniu

  • Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny
  • Szeroka gama produktów
  • Zawsze darmowa wycena i doradztwo
  • Ponad 25-letnia wiedza i doświadczenie
  • Silna pozycja na rynku w branży okiennej
  • 100% zadowolonych klientów