Okna i drzwi angielskie – drewniane

Okna typu BIFOLD

Drzwi harmonijkowe BIFOLD dzięki innowacyjnemu systemowi otwierania polegającemu na zsuwaniu i składaniu skrzydeł w harmonijkę, gwarantują niesamowity efekt otwartej przestrzeni i zapewniają dostęp dużej ilości światła dziennego.

Systemy harmonijkowe stosowane są zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Spotykamy je także wewnątrz budynków w celu oddzielenia od siebie dwóch części pomieszczenia.  Drzwi przeznaczone głównie na rynek angielski.

Okna harmonijkowe BIFOLD dzięki innowacyjnemu systemowi otwierania polegającemu na zsuwaniu i składaniu skrzydeł w harmonijkę, gwarantują niesamowity efekt otwartej przestrzeni i zapewniają dostęp dużej ilości światła dziennego.
Systemy harmonijkowe stosowane są zarówno w domach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Spotykamy je także wewnątrz budynków w celu oddzielenia od siebie dwóch części pomieszczenia.

Okna przeznaczone głównie na rynek angielski.

MateriałSosna, Meranti, Dąb
KonstrukcjaGrubość ramy40/150 mm
Grubość skrzydła90/68 mm
SzklenieSzyby standardowe Optifloat 4mm/16argon/LowE 4mm Opcjonalnie: bezpieczne, antywłamaniowe, hartowane, dźwiękochłonne itp.
OkuciaSystemowe
FarbyLazurowe uwidoczniające strukturę drewna oraz kryjące, jednokolorowe lub dwukolorowe w palecie RAL oraz FARROW & BALL
DodatkiDo ustalenia z klientem

Jesteśmy na rynku od 1997 roku

Zaufaj naszemu doświadczeniu

  • Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny
  • Szeroka gama produktów
  • Zawsze darmowa wycena i doradztwo
  • Ponad 25-letnia wiedza i doświadczenie
  • Silna pozycja na rynku w branży okiennej
  • 100% zadowolonych klientów