Okna i drzwi angielskie – drewniane

Okna typu SASH

Firma OKNOSTYL produkuje okna angielskie sash, których głównym przeznaczeniem jest rynek angielski. W Anglii okna sash są standardowym systemem okiennym. Często stosuje się je również na terenie Irlandii.

Okna sash działają w systemie przesuwnym góra-dół, a napęd w nich jest wspomagany poprzez ciężarki lub sprężyny. Zastosowanie tych okien pozwala na zmniejszenie ilości używanej powierzchni wewnątrz pomieszczeń co jest ich niewątpliwą zaletą. Do posiadanych przez nie zalet należy zaliczyć również łatwość obsługi. Jest to spowodowane doskonałym dopasowaniem i posiadaniem równomiernie rozłożonej masy. Okna angielskie sash, które znajdują się w naszej ofercie wykonujemy przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Dostarczane przez nas okna angielskie sash produkowane są z takich materiałów jak: Sosna, Dąb, Meranti. Umożliwiamy wybór ram o grubości od 145 do 165 milimetrów. Grubość skrzydła wynosić będzie od 48 mm do 58 mm w zależności od grubości pakietu szybowego. Oferujemy zamki, haczyki, uchwyty i inne elementy okna w wielu różnych kolorach. Gwarantujemy, że nasze okna angielskie zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

MateriałSosna, Meranti, Dąb
Konstrukcja Grubość ramy 145 mm – 165 mm 145 mm
 Grubość skrzydła 58 mm 48 mm
Szklenie4/16/44/6/4
FarbyLazurowe uwidoczniające strukturę drewna oraz kryjące, jednokolorowe lub dwukolorowe w palecie RAL oraz FARROW & BALL
Okucia    Systemowe:  

Zamki: 

Uchwyty:

Haczyki:  

Rolki:  

Vent lock:

Jesteśmy na rynku od 1997 roku

Zaufaj naszemu doświadczeniu

  • Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny
  • Szeroka gama produktów
  • Zawsze darmowa wycena i doradztwo
  • Ponad 25-letnia wiedza i doświadczenie
  • Silna pozycja na rynku w branży okiennej
  • 100% zadowolonych klientów